Лікувально-діагностичний центр «VIVAMED»

був створений і відкритий в Коломиї в серпні 2005 року. Він спеціалізується на діагностиці та лікуванні соматичних захворювань, а також на застосуванні нових лапароскопічних методів лікування в різних напрямках медицини.

Багатопрофільний центр «Віва-мед» являє собою комплекс із замкнутим циклом медичного обслуговування : консультація – діагностика – лікування, тобто Ви за один день зможете повністю обстежитися і отримати висококваліфіковану консультацію та лікування наших спеціалістів.

Застосування лапароскопії в лікуванні довело свою високу ефективність. Це дозволило скоротити терміни реабілітації і скоротити медикаментозний супровід. Лапароскопія проявила себе як безпечний засіб в нашій хірургічній та гінекологічній практиці.

Клініка оснащена сучасним японським медичним обладнанням: апарат УЗД, ендоскоп для проведення фіброгастродуоденоскопії та сигмоскопії, ріноскопії та цистоскопії. Це дозволяє нам надати висококваліфіковану діагностично-лікувальну допомогу клієнтам та пацієнтам і разом з цим тримати цінову політику доступну широкому прошарку населення. Ми працюємо в тісному зв'язку з розробниками і виробниками лабораторної техніки і всі побажання і вимоги лікаря та клієнта до обладнання, відразу знаходять відгук у нових розробках.

Структура клініки включає три відділення: поліклінічне, оперблок, денний стаціонар. Поліклініка - тут ведуть прийом лікарі-спеціалісти напрямків ЛОР, гінекології, урології, дерматології, хірургії, офтальмології, педіатрії, неврології, кардіології, терапії, гастроентерології та ендоскопії., ендокринології.

Операційний блок - тут проводяться всі хірургічні, гінекологічні операції. Клініка спеціалізується на застосуванні стаціонарозамінних технологіях, що скорочують терміни перебування хворих у стаціонарі. Зараз максимальний термін знаходження пацієнта після операції становить 1-2 доби.

Для проведення лікування хворих передбачений денний стаціонар на 4 ліжка-місць. У клініці є своє стерилізаційне відділення, що обслуговує як поліклініку, так і оперблок.

Нашими контрагентами є :

  • Лікувально-діагностичгний центр «АВІЦЕННА» - м. Чернівці, який проводить наступні дослідження для ЛДЦ «ВІВА-МЕД»:
  • Гормональна панель (репродуктивна, пренатальна, тиреоїдна та інші гормони).
  • Онкологічна панель.
  • Інфекційна панель.

Серологічна лабораторія шкірвен диспансеру – м. Коломия.

Лікувально-діагностичний центр «Вівамед» знаходиться за адресою :
78200 Івано-франківська область, місто Коломия, вул. Івана Франка,16.
Телефони для довідок:
(03433) 5-10-11,
(03433) 5-10-12,
Факс (03433) 2-77-03,
E-mail : mailbox@vivamed.com.ua
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.