3 міфи про схуднення


автор:
26 жовтня, 2015 - 17:42
Міф № 1. Від вершкового масла товстішають

Вітамін А у найбільш засвоюваній організмом формі міститься тільки у вершковому маслі. Вітамін А - антиоксидант, який перешкоджає старінню. Тому 1-2 ч. ложки вершкового масла на день - необхідна і незамінна для організму доза.

Але це повинен бути якісний продукт. Справжнє вершкове масло не містить рослинних домішок та води. Таке масло на сковороді не шипить, а рівномірно тане, у розтопленому стані має гарний жовтий колір.


Міф № 2. Їсти потрібно тільки коли ти голодна

Якщо ти дотримуєшся режиму харчування, сильне відчуття голоду для тебе швидше виняток, ніж правило. Вовчий апетит, наприклад, перед обідом, означає, що ти пропустила перший сигнал організму про бажання поїсти. Зазвичай переїдають саме ті, хто цей «маячок» ігнорує. Як наслідок - з'являються зайві кілограми.

А от коли від голоду починає боліти голова - це означає, що на брак їжі відреагували судини головного мозку. Так чи інакше страждають всі органи і системи організму, насамперед шлунково-кишковий тракт. Тому дотримуйся режиму харчування і не пропускай прийомів їжі.


Міф № 3. Фрукти можна їсти без обмежень

Безумовно, фрукти корисні й необхідні. Але, вживаючи лише одні фрукти, можна спровокувати дефіцит інших, не менш цінних речовин. Не забувай і про те, що у фруктах (особливо солодких) багато фруктози, а це теж цукор.

Надмірне надходження будь-якого цукру - це зайві вуглеводи, отже, додаткове навантаження на підшлункову залозу і загроза цукрового діабету. Тому їж фрукти на здоров'я, але не більше 0,5 кг на день, повідомляє ДеПо з посиланням на beauty.ua.